Kruiskerk

St Lucasplein 1, Roosendaal
Postadres: Postbus 3212, 4700 GE Roosendaal
Telefoon: 0165-557479
E-mail: info@pgrkruiskerk.nl

De Kruiskerk:

 is rolstoelvriendelijk 

 heeft ringleiding

 heeft wifi

Pastoraat

Predikant: Vacature

Pastoraal medewerkster: Bieneke de Waal- van der Vlies
Mobiel: 06-26806083
E-mail: pastor@pgrkruiskerk.nl

Voor pastorale zaken kan contact worden opgenomen met de wijkouderlingen:

Wijken: Burgerhout, Centrum, Kalsdonk, Kortendijk, Kroeven en Langdonk
Wim Schot
Mobiel: 06-43179026
E-mail: wijkteam@pgrkruiskerk.nl

Wijken: Tolberg, Westrand en de buitengebieden
Tiny Dekker
Mobiel: 06-15190254
E-mail: wijkteam@pgrkruiskerk.nl

Koster

Adri de Wijze
Telefoon: 06-51919696
E-mail: kosters@pgrkruiskerk.nl

Verhuur Kruiskerk

Jaap Buscop
Mobiel: 06-24109555
E-mail: verhuur@pgrkruiskerk.nl

Kerkenraad

Désirée Roovers, scriba (secretaris)
Telefoon: 06-38487630
E-mail: kerkenraad@pgrkruiskerk.nl

Autodienst Kruiskerk

Janny Dekker- Poot
Telefoon: 0165-570307
E-mail: autodienst@pgrkruiskerk.nl

Werkgroep Pastoraat

Carla Quak (secretariaat)
Telefoon: 0165-857236
E-mail: pastoraat@pgrkruiskerk.nl

Diaconie

Dirk Sjoerdsma (secretaris)
Telefoon: 0165-549605
E-mail: diaconie@pgrkruiskerk.nl

Werkgroep Jeugd

Marian van Putten (voorzitter)
Mobiel: 06-51222204
E-mail: jeugd@pgrkruiskerk.nl

Kerkrentmeesters

Jaap Buscop (secretaris)
Telefoon: 0165-549572
E-mail: cvk@pgrkruiskerk.nl

Ledenadministratie

Joke Spoorendonk
Telefoon: 0165-549343
E-mail: ledenadministratie@pgrkruiskerk.nl

Abonnementen- en bijdragenadministratie

Ben van Kempen
Telefoon: 0165-553026
E-mail: bijdragenadmin@pgrkruiskerk.nl

Redactie (Kruiskerk Nieuws, PGRKruiskerk.nl)

E-mail: redactie@pgrkruiskerk.nl

 

Heb je een vraag?

Stuur ons een berichtje en we beantwoorden je vraag. Wil je een afspraak, vermeld dan ook je telefoonnummer en we nemen contact met je op. 

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Protestantse Kerk

De Protestantse Gemeente Roosendaal maakt deel uit van de Protestantse Kerk in Nederland.

Adres

Sint Lucasplein 1
4703 HX Roosendaal
(0165) 557479
Postbus 3212
4700 GE Roosendaal
info@pgrkruiskerk.nl