Kruiskerk

St Lucasplein 1, Roosendaal
Postadres: Postbus 3212, 4700 GE Roosendaal
Telefoon: 0165-557479
E-mail: info@pgrkruiskerk.nl

De Kruiskerk:

 is rolstoelvriendelijk 

 heeft ringleiding

 heeft wifi

Predikanten

Ds. Marjo den Bakker
Telefoon: 078-6139338
Mobiel: 06-22465129
E-mail: m.j.den.bakker@pgrkruiskerk.nl

Ds. André van den Bor
Mobiel: 06 53672710
E-mail: a.van.den.bor@pgrkruiskerk.nl

Koster

Kees Jacobse
Telefoon: 0165-543141
E-mail: koster@pgrkruiskerk.nl

Verhuur Kruiskerk

Cees Pot
Telefoon: 0165-546029
Mobiel: 06-53762445
E-mail: verhuur@pgrkruiskerk.nl

Kerkenraad

Arie van Rijn, scriba (secretaris)
Telefoon: 0165-549354
E-mail: kerkenraad@pgrkruiskerk.nl

Autodienst Kruiskerk

Janny Dekker- Poot
Telefoon: 0165-570307
E-mail: autodienst@pgrkruiskerk.nl

Pastorale raad

Carla Quak (secretariaat)
Telefoon: 0165-857236
E-mail: pastoraleraad@pgrkruiskerk.nl

Diaconie

Dirk Sjoerdsma (voorzitter)
Telefoon: 0165-549605
E-mail: diaconie@pgrkruiskerk.nl

Jeugdraad

Tonja Nortier (voorzitter)
Telefoon: 0165-563792
E-mail: jeugdraad@pgrkruiskerk.nl

Kerkrentmeesters

Jaap Buscop (secretaris)
Telefoon: 0165-549572
E-mail: cvk@pgrkruiskerk.nl

Ledenadministratie

Joke Spoorendonk
Telefoon: 0165-549343
E-mail: ledenadministratie@pgrkruiskerk.nl

Abonnementen- en bijdragenadministratie

Ben van Kempen
Telefoon: 0165-553026
E-mail: bijdragenadmin@pgrkruiskerk.nl

Webredactie

E-mail: website@pgrkruiskerk.nl

 

Heb je een vraag?

Stuur ons een berichtje en we beantwoorden je vraag. Wil je een afspraak, vermeld dan ook je telefoonnummer en we nemen contact met je op. 

Protestantse Kerk

De Protestantse Gemeente Roosendaal maakt deel uit van de Protestantse Kerk in Nederland.

Adres

Sint Lucasplein 1
4703 HX Roosendaal
(0165) 557479
Postbus 3212
4700 GE Roosendaal
info@pgrkruiskerk.nl