Op vrijdag 24 april 2020 is er een extra uitzending van ReliVisie vanuit de Kruiskerk geweest. 

Ds. Marjo den Bakker vertelt over de lezing uit Exodus 16 en 17, die in de viering aanstaande zondag wordt gelezen. Er is ook een liturgische schikking gemaakt over de uittocht uit Egypte en André van den Akker speelt op het orgel. Een leuke uitzending van ongeveer een half uurtje en en goede kennismaking met dit wekelijkse tv-programma. De uitzending is terug te zien via Uitzending Gemist of op de website van ZuidWest TV

1 Reactie

  1. Nic

    Leuke uitzending! Ik kende ReliVisie niet. Een prima kennismaking smaakt naar meer. Ook een goede presentatie van onze kerk en een geweldige opstapje naar de dienst op zondag 26 april. Een mooi geheel met Marjo’s meditatie ‘Water uit de rots’ en de blog van de kindernevendienst.

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *